Reklama

Hula Kula

W dniu 7 kwietnia 2022  roku w kręgielni w Kamiennej Górze odbyły się II Powiatowe Mistrzostwa w Bowlingu dla Osób Niepełnosprawnych, pod nazwą “Hula Kula”.

W turnieju wzięły udział trzy drużyny: Zespół Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze, Dom Pomocy Społecznej w Szamocinie oraz Powiatowy Ośrodek Wsparcia – Środowiskowy Dom Samopomocy w Kamiennej Górze.

Klasyfikacja drużynowa:

 

1. Powiatowy Ośrodek Wsparcia – Środowiskowy Dom Samopomocy w Kamiennej Górze – 554 pkt.

2. Zespół Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze – 518 pkt.

3. Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie  - 431 pkt. 

 

Klasyfikacja indywidualna:

Kobiety:

1. Wiktoria Celińska 

2. Edyta Kapiec 

3. Grażyna Bugaj

Reklama

4. Franciszka Skoczeń

5. Paula Olejnik

6. Olga Szekszteło

7. Ewa Głąbicka

8. Julia Napora

9. Aneta Pujszo

 

Mężczyźni:

1. Łukasz Gęsina

2. Kacper Gryboś

3. Damian Kuklis

4. Wawrzyniec Sula

5. Robert Jacoń

6. Krzysztof Wasiluk

7. Jakub Malinowski

8. Kornel Pietrowski

9. Bogusław Zbroszczyk

 

Opiekunowie:

1. Mirosław Osmolak

2. Ewa Kuklis

3. Zuzanna Kurnyta

4. Dorota Olejnik

5. Wioletta Gogolewska

6. Stanisław Dłużak

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama