W dniu 7 kwietnia 2022 roku w kręgielni w Kamiennej Górze odbyły się II Powiatowe Mistrzostwa w Bowlingu dla Osób Niepełnosprawnych, pod nazwą “Hula Kula”.
W turnieju wzięły udział trzy drużyny: Zespół Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze, Dom Pomocy Społecznej w Szamocinie oraz Powiatowy Ośrodek Wsparcia – Środowiskowy Dom Samopomocy w Kamiennej Górze.
Klasyfikacja drużynowa:
1. Powiatowy Ośrodek Wsparcia – Środowiskowy Dom Samopomocy w Kamiennej Górze – 554 pkt.
2. Zespół Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze – 518 pkt.
3. Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie - 431 pkt.
Klasyfikacja indywidualna:
Kobiety:
1. Wiktoria Celińska
2. Edyta Kapiec
3. Grażyna Bugaj
4. Franciszka Skoczeń
5. Paula Olejnik
6. Olga Szekszteło
7. Ewa Głąbicka
8. Julia Napora
9. Aneta Pujszo
Mężczyźni:
1. Łukasz Gęsina
2. Kacper Gryboś
3. Damian Kuklis
4. Wawrzyniec Sula
5. Robert Jacoń
6. Krzysztof Wasiluk
7. Jakub Malinowski
8. Kornel Pietrowski
9. Bogusław Zbroszczyk
Opiekunowie:
1. Mirosław Osmolak
2. Ewa Kuklis
3. Zuzanna Kurnyta
4. Dorota Olejnik
5. Wioletta Gogolewska
6. Stanisław Dłużak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze