Dzisiaj (wtorek, 4 czerwca) uczniowie Zespołu Szkół w Lubawce przypomnieli dzieje Piastów, że szczególnym naciskiem na Bolka II Świdnickiego.
Lekcja historii zamieniła się w krótkie przedstawienie wystawione na scenie Domu Kultury. Uczniowie przedstawili kilku Piastów Śląskich. Osobna część poświęcona został Bolkowi Świdnickiemu. Przedstawione zostało również życie średniowiecznej wsi.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze