Podczas ostatnich podczas tegorocznych wakacji zajęć w Muzeum Tkactwa, dzieci poznawały i bawiły się herbatą.
Zajęcia podzielone zostały na dwie części. W pierwszej uczestnicy wykorzystywali różne herbaty do malowania. Nie używały jednak pędzli. Dzieci dowiedziały się jak m.in. z herbat uzyskać różne barwniki. Poszczególne barwniki za pomocą pipety nanosiły na papier, a następnie przy pomocy słomki i ust rozprowadzały je po kartce. W ten sposób powstawały nieoczywiste barwne kompozycje.
W drugiej części zajęć dzieci przygotowywały modne obecnie herbaty bąbelkowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze