Podczas ferii zimowych w Domu Kultury w Lubawce dwukrotnie odbędą się warsztaty muzyczne. Podczas zajęć dzieci i młodzież uczyć się będą hejnału gminy. Grać będą na fletach.
Zajęcia odbędą się 16 i 23 stycznia o godzinie 15:00 w Domu Kultury w Lubawce. Dzieci proszone są o przyniesienie fletów. Organizatorzy mają tylko kilka takich instrumentów, które udostępnią zapominalskim.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze