Trzy drużyny złożone z zawodników w wieku 10-13 lat zagrały w dzisiejszym turnieju piłki halowej o puchar dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce. Turniej rozegrany został w szkolnej sali gimnastycznej w Chełmsku Śląskim.
W turnieju miało zagrać pięć drużyn, ale dwie wyeliminowane zostały przez kwarantanny związane z koronawirusem.
Turniej wygrała drużyna FC Pasztety, drugie miejsce zajęły Spocone Kajtusie, a trzecie 3 FC Toxit.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze