Dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał mieszkaniec Kamiennej Góry, który groził zabiciem siebie i pracownicy MOPS-u.
Do zdarzenia doszło dzisiaj (wtorek, 14 lipca) w rejonie ul. Papieża Jana Pawła II. Policjantom w dotarciu do mężczyzny pomagali strażacy. Była to kolejna interwencja dotycząca tej osoby.
Mężczyzna przewieziony został do szpitala w Wałbrzychu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze