Policjanci i strażacy wezwani zostali dzisiaj (poniedziałek, 20 stycznia) do jednego z budynków przy ul. Papieża Jana Pawła II. O interwencję poprosiła pracownica MOPS-u.
Podczas wizyty o podopiecznego pracownica MOPS-u zauważyła jego dziwne zachowanie. Ponieważ mężczyzna leczył się psychiatrycznie poprosiła o interwencję policji.
Mężczyzna zamknął się w mieszkaniu i groził wysadzeniem budynku. Policjanci i strażacy weszli do mieszkania, mężczyzna przewieziony zostanie do specjalistycznego szpitala.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze