Reklama

Grali o puchar burmistrza

Dzisiaj Wiktor Lorek, Kacper Zawiłowicz i Jakub Andrzejczyk (zawodnicy AMS Mini Volley Kamienna Góra) brali udział w OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU MINISIATKÓWKI O PUCHAR BURMISTRZA POŁCZYNA ZDROJU

 

W rozgrywkach wzięło udział 21 zespołów z najlepszych siatkarskich ośrodków w kraju między innymi: AS 13 Koszalin I, MUKS Białystok, SPS Lębork, KaEmKa Starogard Gdański, MKS Gryf Szczecinek, UKS Jasieniak Gdańsk, Enea Energetyk Poznań, NTS Trójka Nakło, MKS Mieszko Połczyn-Zdrój, MKS Bzura Ozorków, BKS Chemik Bydgoszcz, UKS Orzeł Miedzyrzecz.

W pierwszym etapie kamiennogórska drużyna grała nierówno w dalszej części turnieju mogła grać o miejsca VIII-XIV. W rundzie finałowej AMS Mini Volley pewnie wygrał mecze i w rezultacie zajął 8 miejsce.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama