Piłkarze Orła Lubawka rozegrali dzisiaj (sobota, 5 czerwca) wyjazdowe spotkanie z Sokołem Marcinkowice. Lubawscy piłkarze pokazali, że grać trzeba do końca.
Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Jako pierwszy trafił J Camacho. Po kilku minutach goście odpowiedzieli wyrównującym golem. Kolejna bramka padła w 90". Dla Orła gola strzelił T. Szyszka.
Sokół Marcinkowice : Orzeł Lubawka - 1:2 (0:0)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze