Jedną z propozycji zabaw na ferie zimowe przygotowaną przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury jest cykl rozgrywek Grajmy razem.
Podczas ferii pracownicy MGOK organizują w wiejskich świetlicach rogrywki w gry planszowe. Najlepsi uczestnicy z każdej wsi zapraszani są na gminny finał, który odbędzie się 22 stycznia w Lubawce.
Dzisiaj (wtorek, 16 stycznia) ryzgrywki odbyły się w Niedamirowie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze