Reklama

Grają dla Sebastiana

W hali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbywa się Siatkarski Turniej Charytatywny.

 

Do zawodów zgłosiło się sześć drużyn. Mecze rozegrane zostaną systemem każdy z każdym. Około 15:30 odbyć ma się finał.

W turnieju najważniejsza jest zabawa i zbiórka funduszy na rzecz Sebastiana Michalskiego, ale zawodnicy są w bojowych nastrojach.

W zawodach biorą udział drużyny PSP Kamienna Góra, OSP SGRM Kamienna Góra, Fit-Zone, Kostecki, Dofama i Statyści. 

Przed meczem finałowym odbędą się finały licytacji - m.in książek, koszulek siatkarskich oraz narty Krystana Gryczuka. więcej informacji o licytacjach - kliknij

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama