Na początku lutego b.r. w Sejmie RP będzie można zobaczyć najpiękniejsze zakątki Gór Izerskich, w tym m.in. rezerwat Torfowiska Izerskie z tajemniczym władcą bagien ? cietrzewiem, miejsce ostatnich sukcesów Justyny Kowalczyk - Polanę Jakuszycką z jej królem ? Prezesem Biegu Piastów Julianem Gozdowskim, czy wyjątkowy klimat zimowych izerskich dolin, gdzie nawet psy ras północnych doskonale się czują a wśród roślin króluje drapieżna choć niepozorna rosiczka.
Ponad 40 fotografii pozwoli Parlamentarzystom jak i wszystkim odwiedzającym Sejm poznać ten niezwykle dynamicznie rozwijający się ostatnio region Polski, w którym tuz obok najlepszych tras rowerowych i narciarskich wciąż jeszcze można cieszyć się nieskażoną przez człowieka przyrodą.
Organizatorem wystawy są Karkonosko-Izerski Zespół Parlamentarny oraz Nadleśnictwo Świeradów. Partnerami są gminy i starostwa Gór Izerskich i Pogórza Izerskiego .
Wystawę w dniu 5.02. o 12.00 otworzy Marszałek Sejmu Ewa Kopacz. Wystawa będzie trwać do 8.02.2014r.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze