Reklama

Góry Izerskie i Polana Jakuszycka w sejmie

Na początku lutego  b.r. w Sejmie RP  będzie można zobaczyć  najpiękniejsze zakątki Gór Izerskich, w tym m.in. rezerwat Torfowiska Izerskie z tajemniczym władcą bagien ? cietrzewiem, miejsce ostatnich sukcesów Justyny Kowalczyk - Polanę Jakuszycką z jej królem ? Prezesem Biegu Piastów Julianem Gozdowskim, czy wyjątkowy klimat zimowych izerskich dolin, gdzie nawet psy ras północnych doskonale się czują a wśród roślin króluje drapieżna choć niepozorna rosiczka.

 

Ponad 40  fotografii pozwoli Parlamentarzystom jak  i wszystkim odwiedzającym Sejm poznać   ten niezwykle dynamicznie rozwijający się ostatnio region Polski, w którym tuz obok najlepszych tras rowerowych i narciarskich wciąż jeszcze można cieszyć się nieskażoną przez człowieka przyrodą.

Organizatorem wystawy są Karkonosko-Izerski Zespół Parlamentarny oraz  Nadleśnictwo Świeradów. Partnerami są gminy i starostwa Gór Izerskich i Pogórza Izerskiego .

Wystawę w dniu 5.02. o 12.00 otworzy Marszałek Sejmu Ewa Kopacz. Wystawa będzie trwać do 8.02.2014r.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama