Mieszkańcy Kamiennej Góry nadal mają problem z prawidłowym segregowaniem śmieci. Odpady wyglądające na stare meble, zabawki zostawiają przy koszach na odpady zmieszane.
W ten sposób wokół koszy rośnie góra odpadów, których nikt nie usunie. Odpady gabarytowe wystawiane powinny być podczas tzw. wystawki lub dostarczone do PSZOK-u.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze