Kilka razy pisaliśmy o górach śmieci rosnących przy koszach na terenie Kamiennej Góry. Tym razem internauta pokazuje podobną sytuację na terenie Marciszowa.
W tym przypadku sytuacja jest jednak inna. W Kamiennej Górze mieszkańcy pozostawiają przy koszach śmieci, które powinny trafić bezpośrednio do PSZOK-u. W Marciszowie wygląda na to, że śmieci nie mieszczą się w wystawionych kubłach na odpady posegregowane. Szczególnie widać to przy kuble na szkło, obłożonym reklamówkami pełnymi butelek.
Zdjęcie wykonane w Marciszowie przy ul. Słonecznej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze