Reklama

Gmina Lubawka - Startujemy z projektem #zdalnaszkoła+

Gmina Lubawka w dniu dzisiejszym złożyła formalny wniosek o przyznanie grantu na kwotę 55 000,00 zł  w projekcie #zdalnaszkoła+ w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Co ważne grant wynosi 100% (bez wkładu własnego gminy), który będzie można przeznaczyć na zakup sprzętu komputerowego z akcesoriami (laptopy, tablety) z oprogramowaniem niezbędnym do nauki zdalnej.

 

Wsparcie będzie skierowane między innymi do uczniów, w tym uczniów z rodzin wielodzietnych (3+).

Szczegóły znajdują się na stronie: https://cppc.gov.pl/zdalna-szkola-2

Nabór wniosków ruszył 15 maja i potrwa do 14 sierpnia 2020 roku.

Uważamy że warto, gdyż projekty grantowe realizowane we współpracy z CPPC pozwolą naszej gminie w prosty i szybki sposób pozyskać dodatkowe środki na wyposażenie szkół w sprzęt niezbędny do prowadzenia zdalnych lekcji. W czasie epidemii dbanie o zdrowie i edukację mieszkańców poprzez zapewnienie możliwości nauki zdalnej, jest jednym ze sztandarowych działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama