Złożony przez Gminę Lubawka wniosek o przyznanie grantu w projekcie #zdalnaszkoła+ w dniu 15 maja 2020 r. w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej został pozytywnie oceniony, czyli spełnił wszystkie kryteria formalno-merytoryczne i jako szósta Gmina w Polsce otrzymaliśmy grant w wysokości 54 999,00 zł
- Program Operacyjny Polska Cyfrowa 2014-2020
- Oś priorytetowa I. Powszechny dostęp do szybkiego internetu
- Działanie 1.1 "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach"
-zdalna Szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej sieci Edukacyjnej

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze