Reklama

Gmina Lubawka jako 6 gmina w Polsce otrzymała grant w projekcie #zdalnaszkoła+

Złożony przez Gminę Lubawka wniosek o przyznanie grantu w projekcie #zdalnaszkoła+ w dniu 15 maja 2020 r. w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej został pozytywnie oceniony, czyli spełnił wszystkie kryteria formalno-merytoryczne i jako szósta Gmina w Polsce otrzymaliśmy grant w wysokości 54 999,00 zł


- Program Operacyjny Polska Cyfrowa 2014-2020
- Oś priorytetowa I. Powszechny dostęp do szybkiego internetu
- Działanie 1.1 "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach"
-zdalna Szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej sieci Edukacyjnej

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama