Reklama

Gmina Lubawka: Dzień Samorządu Terytorialnego

Dzisiaj 27 maja, w 30. rocznicę wyborów 1990, które rozpoczęły najnowszą historię polskiej samorządności, obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. Wspólnie, od 30 lat, zdajemy egzamin z samorządności. On ciągle trwa, gdyż pojawią się kolejne wyzwania oraz tendencje do centralizacji państwa.

 

Wszystkim Samorządowcom, którzy swoją pracą i decyzjami przyczynili się do rozwoju Polski, a tym samym swoich samorządów, z całego serca dziękuję.
Podziękowania składam także wszystkim mieszkańcom Małych Ojczyzn, za wsparcie, współpracę i zrozumienie.

Samorządność jest najlepszą rękojmią pomyślności Rzeczypospolitej.

/-/ Ewa Kocemba
Burmistrz Miasta Lubawka

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama