Dzisiaj 27 maja, w 30. rocznicę wyborów 1990, które rozpoczęły najnowszą historię polskiej samorządności, obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. Wspólnie, od 30 lat, zdajemy egzamin z samorządności. On ciągle trwa, gdyż pojawią się kolejne wyzwania oraz tendencje do centralizacji państwa.
Wszystkim Samorządowcom, którzy swoją pracą i decyzjami przyczynili się do rozwoju Polski, a tym samym swoich samorządów, z całego serca dziękuję.
Podziękowania składam także wszystkim mieszkańcom Małych Ojczyzn, za wsparcie, współpracę i zrozumienie.
Samorządność jest najlepszą rękojmią pomyślności Rzeczypospolitej.
/-/ Ewa Kocemba
Burmistrz Miasta Lubawka
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze