Wspólnie z firmą Enviropol PL Sp. z o.o. z Gliwic zbieramy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, jak również zużyte baterie i akumulatory przenośne.
Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce!
Każdy 1 kg telefonów komórkowych to 5 zł dla lokalnego schroniska na zakup środków pierwszej potrzeby (miski, koce, karma).
Pojemniki na zużyty sprzęt i baterie zostały ustawione w holu Urzędu Miasta Lubawka.
Do wzięcia udziału w akcji zapraszamy mieszkańców Gminy Lubawka, firmy oraz wszystkich miłośników zwierząt!

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze