W niedzielę (25 maja) dorośli Polacy będą mogli wziąć udział w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego. Gimnazjum nr 1 przyłączyło się do akcji "Młodzi głosują" i zorganizowało głosowanie w szkole.
Akcję zorganizowały Iwona Niemas i Joanna Bodzek, opiekunki Klubu Europejskiego. Głosy liczyła złożona z uczniów komisja. Frekwencja wyniosła 74%.
Wyników szkoła na razie nie ujawnia. Podane zostaną w przyszłym tygodniu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze