Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza 14 grudnia 2013 r. na warsztaty higieny i emisji głosu w mowie.
Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży oraz osób pracujących zawodowo głosem, tj. handlowców, prezenterów, osób występujących publicznie, jak również osób chcących świadomie posługiwać się głosem.
W ciągu 4 godzin zajęć uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak prawidłowo oddychać, pracować nad dykcją czy rozgrzewać aparat mowy. Warsztaty poprowadzi Barbara Ziółkowska ? aktorka Teatru Lalki i Aktora. Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 10.00 do 14.00. Koszt warsztatów - 50 zł.
Uwaga! Zapisy na warsztaty tylko do 6 grudnia.
WOK Broniewskiego 65a, tel. 74 666 43 55

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze