Dzisiaj (piątek, 12 czerwca) w ramach Dni Kamiennej Góry 2015 odbył się turniej streetball"a gimnazjalistów.
Podobnie jak podczas turnieju szkół podstawowych (Zaczęły podstawówki) do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny.
Wygrała ekipa ŻÓŁTY MOST KAMIENNA GÓRA (Filip Fryzowicz, Alek Mordarski, Daniel Piskorski, Marcel Mikulski). Drugie miejsce zdobyły POMARAŃCZKI (Martyna Michalska, Hania Mierzwa, Sandra Kuzar), a trzecie X PREZES KLUB (Mikołaj Regewicz, Bartosz Młodziński, Dawid Borowiak, Piotr Samek).
Jutro kolejny turniej. Szczegóły - Koszykówka na święto miasta
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze