Dzisiaj (sobota, 14 września) w kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej odbył się drugi koncert w ramach tegorocznej edycji festiwalu Musique d"elite.
Tym razem w kościelnych murach można było wysłuchać gali "Wiesław Ochman i Jego goście". Gospodarzem wieczoru był tenor Wiesław Ochman. Razem z czwórką innych muzyków zaprezentował polskie i światowe arie i pieśni.
Jutro ostatni z koncertów - recital fortepianowy, początek o godzinie 19:00.
Festiwal Musique d"elite odbywa się w Kamiennej Górze po raz trzeci.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze