Państwowa Komisja Wyborcza podała dane dotyczące frekwencji w trwających wyborach parlamentarnych.
W całej Polsce do godziny 17:00 zagłosowało 57,54% uprawnionych.
Na Dolnym Śląsku zagłosowało 56,71% wyborców. W powiecie kamiennogórskim głos oddało 53,44% uprawnionych.
W powiecie kamiennogórskim najwyższa frekwencja o godzinie 17:00 była w gminie Kamienna Góra. Zagłosowało 59,16% uprawnionych. W gminie Lubawka zagłosowało 52,78% wyborców. W Kamiennej Górze głos oddało 51,49% uprawnionych, w gminie Marciszów 51,48%.
Najwyższa frekwencja w poszczególnych gminach odnotowana została w obwodzie obejmującym Bukówkę i Szczepanów - 69,89% (Lubawka), W Kamiennej Górze w obwodzie obejmującym ulice: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Księcia Bolka I, Konwaliowa, Janusza Korczaka, Krzeszowska, Kwiatowa, Storczykowa, Tkaczy Śląskich, Wałbrzyska - 56,52%.W Sędzisławiu 59,56% (gmina Marciszów). W Jawiszowie 69,19% (gmina Kamienna Góra)
Głosowanie trwa do godziny 21:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze