Państwowa Komisja Wyborcza podała dane o frekwencji w wyborach parlamentarnych na godzinę 12:00.
W całej Polsce frekwencja osiągnęła 22,59%.
Na Dolnym Śląsku do godziny 12 zagłosowało 21,51% uprawnionych. W powiecie kamiennogórskim zagłosowało już 21,02% wyborców.
W mieście Kamienna Góra frekwencja wyniosła 21,34%, w gminie Kamienna Góra 21,52%, w Lubawce i gminie Lubawka 19,68%, w gminie Marciszów 21,98%. Najwyższą frekwencję odnotowany w gminie Marciszów, najniższą w gminie Lubawka.
Wybory trwają do godziny 21:00.
Zobacz także:
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze