Tancerze z kamiennogórskiego klubu Fraszka zaprezentowali się podczas Międzyklubowego Turnieju Tańca Nowa Ruda 2017.
W grupie do 7 lat brązowy krążek zdobyła para Karol Homoncik, Maja Migacz Marika Homoncik i Franek Niciejewski.
W kategorii 8-9 lat brązowe medale wywalczyli: Maja Migacz i Karol Homoncik oraz Hanna Pastuch i Oscar Ora.
W kategorii 10-11-latków z klasą H brązowe medale wywalczyły pary: Alicja Niciejewska, Wiktor Zarzycki oraz Katarzyna Kokosza, Maciej Pociecha.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze