Podobnie jak w latach ubiegłych, kamiennogórski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpocznie się już w piątek. WOŚP-owy koncert organizuje Szkoła Podstawowa nr 2.
WOŚP w kamiennogórskiej "dwójce" zagra 24 stycznia (piątek). Wspólne granie rozpocznie się o godzinie 16:00 w sali 101, czyli na sali gimnastycznej.
W programie oczywiście występy i licytacje. Pojawią się również domowe wypieki.
Zobacz także:

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze