Wyjątkowo wcześnie rozpoczął się w tym roku finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzisiaj Orkiestra gra w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze.
Tradycją kamiennogórskich finałów jest koncert w "dwójce". Z reguły odbywał się w piątek poprzedzający ogólnopolski finał. W tym roku finał odbędzie się podczas ferii zimowych, szkoła zagrała więc wcześniej. W ostatni dzień przed feriami.
W tym roku przed widzami zgromadzonymi w szkole zaprezentują się uczniowie. Między występami odbywać się będą licytacje. Zebrane pieniądze przekazane zostaną do kamiennogórskiego sztabu WOŚP. W zeszłym roku w "dwójce" zebrano ponad 22 tys. zł.
Aktualizacja 13.01.2024.
Podczas finału w szkole zebrano 21 426,60 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze