Reklama

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze!

Wyjątkowo wcześnie rozpoczął się w tym roku finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzisiaj Orkiestra gra w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze.

Tradycją kamiennogórskich finałów jest koncert w "dwójce". Z reguły odbywał się w piątek poprzedzający ogólnopolski finał. W tym roku finał odbędzie się podczas ferii zimowych, szkoła zagrała więc wcześniej. W ostatni dzień przed feriami.

W tym roku przed widzami zgromadzonymi w szkole zaprezentują się uczniowie. Między występami odbywać się będą licytacje. Zebrane pieniądze przekazane zostaną do kamiennogórskiego sztabu WOŚP. W zeszłym roku w "dwójce" zebrano ponad 22 tys. zł.

Reklama

Aktualizacja 13.01.2024.
Podczas finału w szkole zebrano 21 426,60 zł.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama