W sobotę (19 marca) w Jeżowie Sudeckim odbył się finał strefy jeleniogórskiej LZS tenisa stołowego.
W ramach XXIII Dolnośląskich Igrzysk LZS rozegrano turniej w czterech kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt, z udziałem 75 zawodników. Powiat kamiennogórski reprezentowała 14-osobowa grupa zawodników.
W klasyfikacji drużynowej gmina Kamienna Góra zajęła trzecie miejsce. Największe sukcesy indywidualne to tytuł mistrza strefy seniorów i złoty medal Piotra Czerneckiego z Pisarzowic. Tytuł wicemistrzyni strefy kadetek i srebrny medal zdobyła Iwona Makowska z Kamiennej Góry. Trzecie miejsce wśród seniorek i brązowy medal zdobyła Marta Cebula z Pisarzowic. Ponadto piąte miejsca zajęły: Nikola Kluska (Ogorzelec) wśród młodziczek oraz Sroka Oliwia (Krzeszów) wśród kadetek. Szóste miejsca zajęli: Ernest Zarzycki (Pisarzowice) wśród młodzików oraz Kacper Grabka z Antonówki wśród kadetów.
Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali nagrody regulaminowe: pierwsze trójki medale, pierwszych sześciu zawodników pamiątkowe dyplomy. Piotr Czernecki, Iwona Makowska i Marta Cebula uzyskali awans do finału wojewódzkiego w Brzegu Dolnym.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze