Reklama

Finał strefy tenisa stołowego

W sobotę (19 marca) w Jeżowie Sudeckim odbył się finał strefy jeleniogórskiej LZS tenisa stołowego.

W ramach XXIII Dolnośląskich Igrzysk LZS rozegrano turniej w czterech kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt, z udziałem 75 zawodników. Powiat kamiennogórski reprezentowała 14-osobowa grupa zawodników.

W klasyfikacji drużynowej gmina Kamienna Góra zajęła trzecie miejsce. Największe sukcesy indywidualne to tytuł mistrza strefy seniorów i złoty medal Piotra Czerneckiego z Pisarzowic. Tytuł wicemistrzyni strefy kadetek i srebrny medal zdobyła Iwona Makowska z Kamiennej Góry. Trzecie miejsce wśród seniorek i brązowy medal zdobyła Marta Cebula z Pisarzowic. Ponadto piąte miejsca zajęły: Nikola Kluska (Ogorzelec) wśród młodziczek oraz Sroka Oliwia (Krzeszów) wśród kadetek. Szóste miejsca zajęli: Ernest Zarzycki (Pisarzowice) wśród młodzików oraz Kacper Grabka z Antonówki wśród kadetów.

Reklama

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali nagrody regulaminowe: pierwsze trójki medale, pierwszych sześciu zawodników pamiątkowe dyplomy. Piotr Czernecki, Iwona Makowska i Marta Cebula uzyskali awans do finału wojewódzkiego w Brzegu Dolnym.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama