We wtorek (10 grudnia) odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w piłkę koszykową chłopców, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Powiat kamiennogórski reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tkaczy Śląskich w Kamiennej Górze.
Koszykarze z SP 2 rozegrali dwa spotkania. Po pierwszej porażce i drugim zwycięstwie zakończyli zawody na III miejscu. Zawodnicy otrzymali brązowe medale i pamiątkowy dyplom.
Wyniki:
Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu 57 ? 7 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu 8 ? 28 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze
Skład SP nr 2: Oskar Kukie, Filip Kwiatkowski, Szymon Przychocki, Konrad Jankowski, Norbert Zioła, Jakub Bocheński ? Lesiuk, Omar Benhalima ? Lisowski, Paweł Ferenc, Augustas Kasprzyk Opiekun: Marcin Trela
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze