Reklama

Aktualizacja 5.10.2025.
Jak informuje Rada Rodziców, podczas festynu zebrano 19472,24 zł. Taka kwota pozwoli kupić 150 szafek dla uczniów.

Oryginalna informacja
W Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się dzisiaj Jesienny Festyn Rodzinny. Zabawa trwała od rana do południa.

W poszczególnych szkolnych salach odbywały się warsztaty i zabawy. Powstawała wata cukrowa, można było pomalować twarz i wykonać warkocz. Działały stoiska gastronomiczne. W szkolnej sali sportowej odbyły się rozgrywki sportowe. Uczniowie grali w piłkę ręczną i koszykówkę. W szkolnym korytarzu wystawione zostały motocykle i quady. W jednej z sal korzystać można było z dmuchańców.

Reklama

Podczas festynu zbierane były środki na zakup szafek dla uczniów.
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/10/2025 10:48
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama