Aktualizacja 5.10.2025.
Jak informuje Rada Rodziców, podczas festynu zebrano 19472,24 zł. Taka kwota pozwoli kupić 150 szafek dla uczniów.
Oryginalna informacja
W Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się dzisiaj Jesienny Festyn Rodzinny. Zabawa trwała od rana do południa.
W poszczególnych szkolnych salach odbywały się warsztaty i zabawy. Powstawała wata cukrowa, można było pomalować twarz i wykonać warkocz. Działały stoiska gastronomiczne. W szkolnej sali sportowej odbyły się rozgrywki sportowe. Uczniowie grali w piłkę ręczną i koszykówkę. W szkolnym korytarzu wystawione zostały motocykle i quady. W jednej z sal korzystać można było z dmuchańców.
Podczas festynu zbierane były środki na zakup szafek dla uczniów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze