W sobotę (21 sierpnia) na placu zabaw w Bukówce odbył się festyn w ramach Narodowego Programu Szczepień.
Na placu stanął namiot prowadzony przez Punkt Szczepien NZOZ Rodzina z Kamiennej Góry. Na jednodawkowego Johnson&Johnson zdecydowało się ponad 30 osób. Pielęgniarki odwiedziły też osobę niepełnosprawna w domu.
Organizatorzy przygotowali dmuchańca oraz warsztaty i animacje dla najmłodszych. Za oprawę muzyczną odpowiadał DJ. Członkowie KGW przygotowali grilla, ciasta oraz gorące i zimne napoje.
Na festyn zaprosiło Koło Gospodyń Wiejskich Bukowianki. Aktywni mieszkańcy Bukówki pozyskali fundusze w ramach programu promocji szczepień.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze