Reklama

Festyn w Bukówce

W sobotę (21 sierpnia) na placu zabaw w Bukówce odbył się festyn w ramach Narodowego Programu Szczepień.

Na placu stanął namiot prowadzony przez Punkt Szczepien NZOZ Rodzina z Kamiennej Góry. Na jednodawkowego Johnson&Johnson zdecydowało się ponad 30 osób. Pielęgniarki odwiedziły też osobę niepełnosprawna w domu.

Organizatorzy przygotowali dmuchańca oraz warsztaty i animacje dla najmłodszych. Za oprawę muzyczną odpowiadał DJ. Członkowie KGW przygotowali grilla, ciasta oraz gorące i zimne napoje.

Na festyn zaprosiło Koło Gospodyń Wiejskich Bukowianki. Aktywni mieszkańcy Bukówki pozyskali fundusze w ramach programu promocji szczepień.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama