Reklama

Festyn na dzieci

W sobotę (20 lipca) na boisku w Janiszowie odbył się Festyn Rodzinny. Dochód przeznaczony zostanie m.in. na przygotowanie paczek świątecznych dla dzieci.

 

Organizatorem festynu był sołtys oraz rada sołecka. Na boisku stanęły dmuchańce dla dzieci, stoisko do malowania buziek oraz odlewów gipsowych. Można było skorzystać z przejażdżki na kucykach. Animatorki prowadziły zajęcia dla dzieci. Ochłodę zapewnili strażacy z OSP Pisarzowice stawiając kurtynę wodną oraz polewając łąkę i boisko z działka.

Cały czas prowadzona była rywalizacja drużyn w siatkówkę. Wieczorem zaplanowana jest impreza taneczna.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama