W niedzielę (16 czerwca) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce odbędzie się festyn charytatywny. Zbierane będą środki na potrzeby uczniów szkoły.
Festyn rozpocznie się w południe. Zakończy po godzinie 18.
W programie m.in. licytacje, pokazy: OSP Lubawka, Fight Club Lubawka, Orła Lubawka, Contendera. Zagra zespół Rock Tube, odbędą się gry i zabawy dla dzieci.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze