Centrum Kultury w Kamiennej Góry podzieliło ofertę przygotowaną na tegoroczne ferie zimowe na kilka części.
Ferie będzie można spędzić teatralnie, w planach są zarówno wyjazdy do teatrów, jak i przedstawienie w Kamiennej Górze.
Muzyczną część propozycji tworzą trzy koncerty zaplanowane w kamiennogórskim ratuszu.
Działania ekologiczne to wycieczka z leśniczym.
W ramach propozycji rozrywkowych zaplanowano pokaz iluzjonistyczny.
Część twórcza oferty to warsztaty dla grupy Foniatryk.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze