Reklama

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce zaprasza na zajęcia podczas ferii zimowych

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce opublikował informacje o zajęciach zaplanowanych podczas ferii zimowych w Lubawce i Chełmsku Śląskim.

W Lubawce zajęcia odbywać się będą w Domu Kultury w trzech przedziałach czasowych: od 10 do 12, od 12:30 do 14:30 i od 17 do 19. W Chełmsku Śląskim zajęcia zaplanowano od 12 do 14.

W feryjnym planie znalazły się zajęcia z makramy, garncarstwa, decoupage, filcu, florystyki, jubilerstwa, warsztaty muzyczne, 

Zapisy na zajęcia możliwe są telefonicznie. W przypadku Domu Kultury w Lubawce można dzwonić: 75 74 11 362 lub 726 736 938. Na zajęcie w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim można się zapisać dzwoniąc: 75 74 22 197.

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama