Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce opublikował informacje o zajęciach zaplanowanych podczas ferii zimowych w Lubawce i Chełmsku Śląskim.
W Lubawce zajęcia odbywać się będą w Domu Kultury w trzech przedziałach czasowych: od 10 do 12, od 12:30 do 14:30 i od 17 do 19. W Chełmsku Śląskim zajęcia zaplanowano od 12 do 14.
W feryjnym planie znalazły się zajęcia z makramy, garncarstwa, decoupage, filcu, florystyki, jubilerstwa, warsztaty muzyczne,
Zapisy na zajęcia możliwe są telefonicznie. W przypadku Domu Kultury w Lubawce można dzwonić: 75 74 11 362 lub 726 736 938. Na zajęcie w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim można się zapisać dzwoniąc: 75 74 22 197.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze