Reklama

Ekstremalny team

W Rudach Janowickich i okolicznych pasmach górskich odbył się VI Górski Ekstremalny Maraton na Orientację "Rudawska Wyrypa 2017". Bazą rajdu przez trzy dni (28-30 kwietnia) były Janowice Wielkie.

Zawodnicy rywalizowali na trzech trasach pieszych (25, 50 i 100 km) oraz dwóch rowerowych (100 i 200 km). Na najdłuższej trasie wystartowali mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego. Mariusz "Jary" Jarymowicz z Czadrowa, Krzysztof "Czarny" Czarnecki z Kamiennej Góry i Krzysztof Gaborski z Wałbrzycha jako jeden team wystartowali w piątek o północy. Po 22 godzinach zmagań z trudną i wymagającą trasą, z warunkami atmosferycznymi (deszcz, mgła, przymrozki, śnieg) oraz z własnymi słabościami dotarli do mety zajmując trzecie miejsce.

Reklama

fot. użyczone

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama