Podczas wakacji w Chełmsku Śląskim i Olszynach odbędzie się cykl imprez związanych z przyrodą i kinem. Warsztaty odbywać się będą na placu zabaw w Chełmsku Śląskim, projekcie filmowe w Olszynach nr 60.
Już 5 lipca o godzinie 20:30 w ramach kina letniego zaplanowano "Film o pszczołach", spotkanie z pszczelarzem.
11 lipca o 16:00 odbędą się warsztaty entomologiczne dla dzieci.
Na 13 lipca zaplanowano rajd rowerowy do Uniemyśla. Uczestnicy spotkają Niepylaka Apollo.
18 lipca ma się odbyć spacer przyrodniczy.
26 lipca kolejna edycja kina letniego.
W sierpniu zaplanowano dwa seanse kinowe oraz warsztaty przyrodnicze i ornitologiczne.
Na wrzesień zaplanowano kolejny spacer przyrodniczy, piknik ekologiczny oraz spotkanie z Marcinem Pajdakiem.
Udział we wszystkich zajęciach będzie bezpłatny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze