Reklama

Eko zabawa

Na kamiennogórskim rynku działa wesołe miasteczko, to część imprezy "Bądź eko-logiczny".

Aktualizacja 17:14

Znane są już wyniki konkursu "Zadbane podwórka to piękniejsze miasto". W tegorocznej edycji uczestniczyło pięć podwórek, każde otrzymało nagrodę. Jury doceniło pracę włożoną przez mieszkańców w upiększenie swojego podwórka. Nagrodami w konkursie były czeki do dwóch kamiennogórskich sklepów. Po 400 zł otrzymały podwórka: Jeleniogórska 24 i Skłodowskiej 11. Czek o wartości 500 zł odebrało podwórko Mostowa 10. Wiejska 20 otrzymała 700 zł, a Sportowa 2 ? 1000 zł.



Oryginalna informacja
Od godziny 14 na rynku trwają zabawy, konkursy i animacje związane z ekologią. Działają również karuzele, strzelnice i dmuchane zamki. Można także oddać elektrośmieci - Zbiórka elektrośmieci. Wieczorem wystąpi zespół "ARPODE".

Około godziny 17 ogłoszone zostaną wyniki konkursu "Zadbane podwórka to piękniejsze miasto". W tej edycji konkursu uczestniczyło 5 podwórek.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama