Na kamiennogórskim rynku działa wesołe miasteczko, to część imprezy "Bądź eko-logiczny".
Aktualizacja 17:14
Znane są już wyniki konkursu "Zadbane podwórka to piękniejsze miasto". W tegorocznej edycji uczestniczyło pięć podwórek, każde otrzymało nagrodę. Jury doceniło pracę włożoną przez mieszkańców w upiększenie swojego podwórka. Nagrodami w konkursie były czeki do dwóch kamiennogórskich sklepów. Po 400 zł otrzymały podwórka: Jeleniogórska 24 i Skłodowskiej 11. Czek o wartości 500 zł odebrało podwórko Mostowa 10. Wiejska 20 otrzymała 700 zł, a Sportowa 2 ? 1000 zł.

Oryginalna informacja
Od godziny 14 na rynku trwają zabawy, konkursy i animacje związane z ekologią. Działają również karuzele, strzelnice i dmuchane zamki. Można także oddać elektrośmieci - Zbiórka elektrośmieci. Wieczorem wystąpi zespół "ARPODE".
Około godziny 17 ogłoszone zostaną wyniki konkursu "Zadbane podwórka to piękniejsze miasto". W tej edycji konkursu uczestniczyło 5 podwórek.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze