Wójt gminy Kamienna Góra i przewodniczący rady gminy zorganizowali I. Noworoczny Turniej FIFA o Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra. Dzisiaj zakończyły się rozgrywki.
Turniej rozgrywany był w Kinie za Rogiem w Krzeszowie 8 i 9 stycznia. W turnieju uczestniczyło 16 mieszkańców powiatu. W sobotę rozgrywali mecze w czterech grupach. Najlepsi grali dzisiaj w ćwierćfinałach, półfinałach i finale.
Turniej wygrał Tomasz Morański (Kamienna Góra), który w finale pokonał Igora Szopniewskiego (Kamienna Góra). Trzecie miejsce zajął Patryk Pawlik (Janiszów), trzecie Mateusz Trojan (Krzeszów).
Rozgrywki trwały 7 godzin, rozegrano 32 mecze, padło 167 goli.
fot. Patryk Straus
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze