Reklama

E-sport w gminie

Wójt gminy Kamienna Góra i przewodniczący rady gminy zorganizowali I. Noworoczny Turniej FIFA o Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra. Dzisiaj zakończyły się rozgrywki.

Turniej rozgrywany był w Kinie za Rogiem w Krzeszowie 8 i 9 stycznia. W turnieju uczestniczyło 16 mieszkańców powiatu. W sobotę rozgrywali mecze w czterech grupach. Najlepsi grali dzisiaj w ćwierćfinałach, półfinałach i finale.

Turniej wygrał Tomasz Morański (Kamienna Góra), który w finale pokonał Igora Szopniewskiego (Kamienna Góra). Trzecie miejsce zajął Patryk Pawlik (Janiszów), trzecie Mateusz Trojan (Krzeszów).

Rozgrywki trwały 7 godzin, rozegrano 32 mecze, padło 167 goli.

fot. Patryk Straus

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama