Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia nawierzchni drogi wojewódzkiej Kamienna Góra - Kowary.
Fotografie wykonane zostały w Leszczyńcu. Widać na nich zniszczoną nawierzchnię drogi.
Zarządcą drogi jest Dolnośląska Służba Dróg i Kolei. Rozstrzygnięty jest już przetarg na remont nawierzchni od Ogorzelca do Szarocina, a więc i na sfotografowanym odcinku. Prace mają być wykonane w tym roku. Na odcinku o długości ponad 3 km ma być położona nowa nawierzchnia.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze