Reklama

Dziki kosz

Pięć drużyn zagrało w Turnieju Koszykówki Ulicznej, który odbył się dzisiaj (piątek, 30 sierpnia) w Lubawce.


Turniej był jedną z wakacyjnych propozycji Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Sędzią zawodów był Artur Bodzek.

w kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężyła drużyna Rmf Fm (Dawid Niemiec, Bartosz Surdyka, Natalia Tokarczyk), który w wyrównanym  meczu pokonała ekipę Achimy (Joachim Jurczyk, Grzegorz Bruździak, Michał Hnisdiłów).

W kategorii Open rywalizowały trzy drużyny z Lubawki, Kamiennej Góry i Szarocina. Zwycięzcą w tej grupie została ekipa Białe Czarnuchy z Kamiennej Góry (Kacper Szelec, Mateusz Krala, Tomasz Tokarski i Sebastian Tokarski). Drugie miejsce zajęła drużyna Streetstyle z Szarocina (Marcin Jaroszewicz, Daniel Grochowski, Andrzej Maciuszek). Na najniższym stopniu podium stanęła lubawska drużyna Sharks (Klaudiusz Kogut, Tomasz Jurczak, Kornel Latuszek).

Wszystkie rywalizujące zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama