Pięć drużyn zagrało w Turnieju Koszykówki Ulicznej, który odbył się dzisiaj (piątek, 30 sierpnia) w Lubawce.
Turniej był jedną z wakacyjnych propozycji Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Sędzią zawodów był Artur Bodzek.
w kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężyła drużyna Rmf Fm (Dawid Niemiec, Bartosz Surdyka, Natalia Tokarczyk), który w wyrównanym meczu pokonała ekipę Achimy (Joachim Jurczyk, Grzegorz Bruździak, Michał Hnisdiłów).
W kategorii Open rywalizowały trzy drużyny z Lubawki, Kamiennej Góry i Szarocina. Zwycięzcą w tej grupie została ekipa Białe Czarnuchy z Kamiennej Góry (Kacper Szelec, Mateusz Krala, Tomasz Tokarski i Sebastian Tokarski). Drugie miejsce zajęła drużyna Streetstyle z Szarocina (Marcin Jaroszewicz, Daniel Grochowski, Andrzej Maciuszek). Na najniższym stopniu podium stanęła lubawska drużyna Sharks (Klaudiusz Kogut, Tomasz Jurczak, Kornel Latuszek).
Wszystkie rywalizujące zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze