Uczniowie Zespołu Szkól w Pisarzowicach wzięli udział w grach i zabawach z okazji Dnia Ziemniaka.
Dzień Ziemniaka w Pisarzowicach odbył się w sobotę, 30 września.
Spotkanie obfitowało w różne zabawy, których motywem przewodnim był ziemniak. Wyścig z ziemniakami na tacy lub na łyżce, skakanie w worku czy rzucanie ziemniakiem do celu, to niektóre z konkurencji ziemniaczanego turnieju. Na uczniów i rodziców czekały różne smakołyki: zakręcone frytki, kiełbaski, pierogi, ciasto, wata cukrowa czy popcorn.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze