Uczniowie klas wojskowych Zespołu Szkól Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze wzięli udział w "Dniu Sportu i zdrowego stylu życia" zorganizowanym przez jednostkę patronacką - 10 Ɓrygadę Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.
Dzień pełen wrażeń rozpoczął się od rywalizacji w trzech konkurencjach. W koszykówce 3x3 drużyna ZSZiO zajęła drugie miejsce wśród klas wojskowych. W przeciąganiu liny kamiennogórzanie zajęli 1 miejsce wśród klas wojskowych i 4 w kategorii open. ZSZiO było najlepsze wśród klas wojskowych w biegu na dystansie 3000 m. Indywidualnie pierwsze miejsce wśród klas wojskowych zajął Jan Czyż, Szymon Przychocki był drugi, a Marcin Tokarski trzeci. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce wśród uczennic klas wojskowych zajęła Margareta Mitro, drugie Sylwia Liber, trzecie Anna Żelazko.
Nagrodą za udział w dniu sportu był piknik i możliwość zobaczenia obiektów i sprzętu wojskowego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze