Dzisiaj (sobota, 9 marca) Dom Kultury w Lubawce zaprosił panie do muzycznej kawiarenki. Artystyczny wieczór przygotowany został z okazji Dnia Kobiet.

Na scenie lubawskiego Domu Kultury wystąpili dzisiaj uczniowie Zespołu Szkół z Chełmska Śląskiego. Zaprezentowały się również zespoły Wrzos i Zgoda.
Życzenia paniom złożyli Michał Ołdak przewodniczący rady miasta oraz Sławomir Antoniewskie członek zarządu stowarzyszenia Przymierze.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze