Reklama

Dzień Edukacji Narodowej w gminie Lubawka

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowane zostały w Domu Kultury w Lubawce. Wśród gości znaleźli się parlamentarzyści.

Akademię rozpoczął koncert w wykonaniu artystów Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Życzenia pracownikom oświaty z terenu gminy Lubawka złożyli parlamentarzyści: Zofia Czernow, Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska i Robert Obaz.

Burmistrz Lubawki Ewa Kocemba wręczyła nagrody dyrektorom szkół: Ewie Teledze, Elżbiecie Król i Waldemarowi Szwalcowi. Każdy z dyrektorów wręczał swoje nagrody nauczycielom i pracownikom swojej placówki.

Burmistrz wręczyła również pamiątkowe dyplomy emerytowanym nauczycielom.

Reklama

W tym roku każdy z wyróżnionych otrzymał pamiątkową tabliczkę przygotowaną z okazji 730-lecia nadania Lubawce praw miejskich.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama