Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowane zostały w Domu Kultury w Lubawce. Wśród gości znaleźli się parlamentarzyści.
Akademię rozpoczął koncert w wykonaniu artystów Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Życzenia pracownikom oświaty z terenu gminy Lubawka złożyli parlamentarzyści: Zofia Czernow, Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska i Robert Obaz.
Burmistrz Lubawki Ewa Kocemba wręczyła nagrody dyrektorom szkół: Ewie Teledze, Elżbiecie Król i Waldemarowi Szwalcowi. Każdy z dyrektorów wręczał swoje nagrody nauczycielom i pracownikom swojej placówki.
Burmistrz wręczyła również pamiątkowe dyplomy emerytowanym nauczycielom.
W tym roku każdy z wyróżnionych otrzymał pamiątkową tabliczkę przygotowaną z okazji 730-lecia nadania Lubawce praw miejskich.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze