W Bukówce obchodzono dzisiaj (2 czerwca) święto dzieci. Impreza zorganizowana została z funduszy sołeckich oraz wsparcia sponsorów indywidualnych i firm.
Wspaniała pogoda i atrakcje przyciągnęły całe rodziny. Zapewniono pyszne przekąski, pokaz wozu strażackiego, wizytę sympatycznego komisarza Lwa oraz specjalne animacje dla najmłodszych.
Dzieci mogły wziąć udział w konkursach i zabawach, zostać wymalowane na buziach, a policjanci poza pokazaniem radiowozu, zebrali odciski palców najmłodszych mieszkańców Bukówki i okolic.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze