Stowarzyszenie "Leszczynieckie Perspektywy" w ramach projektu ?Dbaj o zdrowie i aktywność? popularyzując czynny wypoczynek na świeżym powietrzu zorganizowały w dniu 1 czerwca 2019 r. pieszy rajd na Skalnik.
Przy Wiacie Skandynawskiej zorganizowano piknik, gdzie zapewniono uczestnikom poczęstunek. Było wspólne biesiadowanie, konkursy i zabawy w plenerze. Pamiętaliśmy o mamach i dzieciach i okazji ich święta każdy otrzymał drobny upominek. Wyrażam wdzięczność wszystkim uczestnikom za udział w rajdzie. Szczególne podziękowania składamy niezawodnym sponsorom za hojność i nieocenioną pomoc oraz osobom fizycznym za ciasto. Nasi sponsorzy to: Gmina Kamienna Góra, Bank Spółdzielczy Kamienna Góra, Kopalnia Ogorzelec.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze