Reklama

Współpraca Koła Gospodyń Wiejskich i strażaków z OSP Pisarzowice zaowocowała festynem Dnia Chłopa! Już trzeci raz lokalni działacze zorganizowali niezapomniane wydarzenie przy Gościńcu Rudawskim. Sprawdź relację!

Współpraca między Kołem Gospodyń Wiejskich Wesołe Babki, a strażakami z OSP Pisarzowice zaowocowała kolejnym festynem. Po raz trzeci wspólnymi siłami lokalni działacze zorganizowali Dzień Chłopa. 

Impreza tradycyjnie odbywa się przy Gościńcu Rudawskim w Pisarzowicach. W tym roku odwiedzający imprezę mogli przy okazji zwiedzić nową remizę, a organizatorzy mieli większe możliwości zapewnienia atrakcji. 

W tym roku przeprowadzono konkurs na Chłopskiego Pieroga. Jury miało trudny orzech do zgryzienia. Wszystkie siedem propozycji pierogów zgłoszonych na konkurs były wyjątkowo smaczne i ładnie podane. 

Reklama

Tradycyjnie już uczestnicy walczyli w konkurencjach: wbijania gwoździ, rzutem kaloszem, rzutem ziemniakiem, kręglach strażackich oraz innych zabawach. 

Niezmiennym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa oraz licytacje fantów. 

Członkowie KGW oraz OSP przygotowali m.in. watę cukrową, gofry, hot-dogi, grilla, bigos, pierogi oraz zimne napoje. 

Zabawa trwałą do późnych godzin nocnych. 

Już dzisiaj organizatorzy zapowiadają, że to nie ostatnia wspólna inicjatywa. 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/07/2025 11:56
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama