20/07/2025 | Autor: Portal powiatowa.info | źródło: powiatowa.info
Koło Gospodyń Wiejskich Wesołe Babki i strażacy z OSP Pisarzowice zorganizowali trzeci Dzień Chłopa. Podczas festynu odbył się konkurs na najlepszy Chłopski Pieróg, a każda z siedmiu propozycji była wyjątkowo smaczna. Uczestnicy bawili się przy nowej remizie, walczyli w konkurencjach i brali udział w loterii fantowej. Na miejscu nie brakowało pyszności: waty cukrowej, gofrów, grillowanych potraw i zimnych napojów. Impreza trwała do późnych godzin nocnych, a organizatorzy zapowiadają kolejne wspólne inicjatywy.