W piątek, 21 stycznia 2022 r. w Domu Kultury w Lubawce odbędą się obchody Dnia Babci i Dziadka. Organizatorem wydarzenia jest Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów wraz z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury.
Dla gości zaplanowano występy artystyczne. Tradycyjnie również przewidziano słodki poczęstunek oraz kawę i herbatę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze